KONST / Litografier / Färglitografier 13442327
nr 1344 2327
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade. Motivet: 19x15 cm respektive 30x46 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:05:33
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr